Yamaha – Termostat pre 9.9F/15F/25N..
Na sklade 1 136 KčNastavit stráženie
- Popis
- Přílohy
- Soubory
Popis
Tento termostat je kompatibilní s následujícími modely lodních motorů Yamaha:
- 9.9F
- 15F
- 25N (od roku 1994)
- 40V
- 100A
- 115C
- (L)150F
- 175D
- (L)200F
- 200G
- 225D
- (L)250A